Fransızca Dil Kursu

ABC Özel Dil Eğitimi

WhatsApp: 05435377419

Fransızca Dil Kursu

Fransızca dil kursu A1 A2 B1 B2 C1 C2 olmak üzere 6 temel seviyeden oluşmaktadır.

İzmit'te Fransızca Dil Kursu
Fransızca Dil Kursu

ABC Özel Dil Eğitimi Fransızca Kursu

Fransızca dil kursu, A1 Başlangıç – Fransızca A1 seviyesinde somut ihtiyaçları dile getiren günlük hayattaki alışıldık ifadeleri ve basit cümleleri anlayabilir ve bunlarla kendini ifade edebilir.

A2 Temel – Fransızca A2 seviyesinde dolaysız anlatımlarda cümleleri ve sıkça kullanılan tabirleri anlayabilir (ör. kişinin kendisiyle ilgili, ailesiyle, alışverişle, iş ve yakın çevre ile ilgili bilgiler).

B1 Alt Orta – Fransızca B1 seviyesinde Okul, iş, boş zamanlar v.b. gibi alışılmış konularda, standart dil net bir şekilde kullanıldığında konunun başlıca önemli noktalarını anlayabilir.

B2 Orta – Fransızca B2 seviyesinde somut ve soyut konulardaki zor metinlerin içeriğini ve kendi branşındaki tartışmaları anlayabilir. Sıradan bir sohbette anadilinde konuşan birisi ile her ikisinin de fazla zorluk çekmeyeceği kadar spontane ve akıcı bir şekilde anlaşabilir.

C1 Alt İleri – Fransızca C1 seviyesinde çok farklı alanlarda çok zengin içerikli uzun metinleri anlayabilir ve mantıksal bağlantılar kurabilir. Spontane ve akıcı bir şekilde kendini ifade eder ve belirgin bir şekilde sık sık bilmediği/hatırlayamadığı bir kelimeyi aramaz.

C2 İleri Seviye – Fransızca C2 seviyesinde duyduğu ve okuduğu herşeyi zorluk çekmeden anlayabilir. Yazılı veya sözlü kaynaklardan aldığı bilgiyi özetleyebilir,bunları gerekçelendirebilir ve açıklamalı bir şekilde sunabilir.

Fransızca Kursu

Kurs Programlarımız

  • Standart dil kursları
  • Yoğun dil kursları
  • Bire bir dil kursları
  • İş İngilizcesi kursu (Business English)
  • ÜDS, YDS ve KPDS kursları
  • Akademik/Sınavlara hazırlık dil kursları